Horehronský dvor

Váš prázdninový dom na Horehroní

Vitajte na Horehronskom dvore

Spomaľte, bezstarostne zaparkujte, usaďte sa v našej útulnej Pľaskárni u Beleja (spoločenská miestnosť) a v pohodlí si začnite užívať rodinnú atmosféru Horehronského dvora, ktorý Vás privíta v 4 novučkých plne vybavených apartmánoch Košariská, Varecha, Vápenica a Bučník. Celoročne Vám ponúkame ubytovanie, Wellness, firemné či rodinné akcie  v jednej z najkrajších častí Horehronia – v Závadke nad Hronom  V horskom prostredí, v malebnej dedinke pod Kráľovou hoľou určite načerpáte nové sily a energiu.

Viac o nás

Ideálne miesto pre stretnutia a rodinné akcie

Rodinné stretnutia

Či už ste menšia alebo väčšia rodinka, k nám sa pomestíte všetci! V spoločenskej miestnosti a vonkajšom altánku jednoducho usporiadate rodinné stretnutie alebo grilovačku.

Teambuilding

Príďte si k nám oddýchnuť a zabaviť sa spolu s kolegami. Cez deň môžete spoločne objavovať okolie, poobede sa zrelaxovať v saune, vonkajšej kadi, či ugrilovať si niečo chutné po dni plnom zážitkov.

Svadby a oslavy

Čaká vás veľký deň? V našich priestoroch usporiadate slávnostnú akciu do 30 hostí. V prípade potreby pre vás radi zabezpečíme občerstvenie alebo party stan.

Dovolenky a sviatky

Hľadáte ideálne miesto, kde si užijete spoločné chvíle v malebnom prostredí Nízkych Tatier? Okolie ponúka množstvo možností pre výlety a nové zážitky.

Vybavenie Horehronského dvora

Všetko, čo potrebujete pre vašu dovolenku

Horehronský dvor sme vybudovali s cieľom poskytnúť našim hosťom čo najväčší komfort nielen pri bývaní ale tiež v rámci voľnočasových aktivít. Interiér aj exteriér sme sa snažili vybaviť tak, aby ste v ňom našli všetko, čo potrebujete pre svoje aktivity aj chvíle oddychu.

Čo tu nájdem?

Naši partneri

Horehronský dvor Vám odporúča aj náš ubytovací partner - portál MegaUbytovanie. Vyhľadať si nás môžete v jeho sekciách ubytovanie Horehronie a ubytovanie Závadka nad Hronom. Zarezervujte si pobyt práve u nás. Ponúkame Vám oddych a relax v pokojnom prostredí. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Povedali o nás

All Great

Jana, megaubytovanie.sk

Very comfortable and safe place, for independent traveler. Owners are super accommodating and nice. Highly Recomend!

Výborná lokalita

Jana, google.com

Výborná lokalita, priestory sú nove, prijemne a cítili sme sa tam pohodlne. Ideálne pre rodiny s detmi ale aj na teambuilding. Parkovisko pred ubytovaním bolo bezplatne. Wellness super aj v noci;) Majiteľ nám pred príchodom zabezpečil wellness, masáže, catering. Skutočne výnimočný pobyt.

Vrelo odporúčam

Monika, facebook.com

Boli sme ubytovaní na 2 noci. Ubytovanie sa nám páčilo. Vybavené bolo tiež dobre. Nič nám nechýbalo :). Boli sme s deťmi, a vyspali sa na prístelkách, je to rozkladací gauč veľkosti 1.5 postele.. vybavenie kuchynky bolo dostačujúce, nič nám nechýbalo. Kúpelka priestranná, svetlá. 

super :-) vrelo odporúčam, ďakujeme aj za zľavu na skipassy do Ski Telgárt. majiteľ bol veľmi milý, ochotný a poradil aj kde sa da najesť (hneď za rohom veľmi dobra reštika!) kde je obchod...

Veľmi pekne

Marian, google.com

Veľmi pekne, moderne a útulne vybavené apartmány. Ochotný, príjemný majiteľ. Fajná sauna. Majú aj vonkajšiu kaďu. Na skok pizzeria s čapákom :) 

Boli sme nadmieru spokojní

Jana

My sme stihli ešte osobne navštíviť aj s deťmi, a musím povedať, že sme boli nadmieru spokojní. Izby voňajú novotou a kvalitnou rekonštrukciou, zariadenie veľmi vkusné a nič nám v apartmáne nechýbalo. Sauna je skvelá a naozaj pekná, vírivka otestovaná a hreje na maximum, dokonca aj tá klobáska, slaninka a parenica boli...a že mňam! Mali sme sa skvele, deti sa vyhrali pri biliarde, prešli sme sa aj k chate pod Kráľovou Hoľou.... Radi sa zas vrátime a vrelo odporúčam! Majitelia tiež super služby a komunikácia...všetko TOP!

Skvelé ubytovanie

Ľubomir

Skvelé ubytovanie, fakt si stačí priniesť iba dobrú náladu. Apartmány sú komplet vybavené, nič tam nechýba. Cítili sme sa skvelé

Rezervácia ONLINE
Garancia najnižšej ceny