Horehronský dvor

Váš prázdninový dom na Horehroní

Vitajte na Horehronskom dvore

Spomaľte, bezstarostne zaparkujte, usaďte sa v našej útulnej spoločenskej  miestnosti a v pohodlí si začnite užívať rodinnú atmosféru Vášho prázdninového domu Horehronského dvora.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie pre skupiny do cca. 20 osôb.
Poďte si užiť wellness, firemné či rodinné akcie v jednej z najkrajších častí Horehronia – v Závadke nad Hronom. V horskom prostredí v malebnej dedinke pod Kráľovou hoľou určite načerpáte nové sily a energiu.

Sme Váš mutifunkčný prázdninový dom, ktorý si viete prenajať pre 20 osôb (štyri chyžky apartmánového typu - 8 miestností) alebo pre 10 osôb (2 chyžky - 4 prechodné miestnosti) so samostatným vstupom. Na vyžiadanie je možné prenajať aj jednotlive chyžky samostatne. 

V dome sa nachádza spoločenská miestnosť pre 25 osôb, detský kútik, stodola, sauna, kúpacia kaďa, vonkajší bazén, detské ihrisko, veľký oplotený dvor v lete aj s party stanom.

Sme pripravení naplniť všetky vaše prázdninové očakávania pri spoznávaní krás Horehronia.

Viac o nás

Ideálne miesto pre stretnutia a rodinné akcie

Rodinné stretnutia

Či už ste menšia alebo väčšia rodinka, k nám sa pomestíte všetci! V spoločenskej miestnosti a vonkajšom altánku jednoducho usporiadate rodinné stretnutie alebo grilovačku.

Teambuilding

Príďte si k nám oddýchnuť a zabaviť sa spolu s kolegami. Cez deň môžete spoločne objavovať okolie, poobede sa zrelaxovať v saune, vonkajšej kadi, či ugrilovať si niečo chutné po dni plnom zážitkov.

Svadby a oslavy

Čaká vás veľký deň? V našich priestoroch usporiadate slávnostnú akciu do 30 hostí. V prípade potreby pre vás radi zabezpečíme občerstvenie alebo party stan.

Dovolenky a sviatky

Hľadáte ideálne miesto, kde si užijete spoločné chvíle v malebnom prostredí Nízkych Tatier? Okolie ponúka množstvo možností pre výlety a nové zážitky.

Vybavenie Horehronského dvora

Všetko, čo potrebujete pre vašu dovolenku

Horehronský dvor sme vybudovali s cieľom poskytnúť našim hosťom čo najväčší komfort nielen pri bývaní ale tiež v rámci voľnočasových aktivít. Interiér aj exteriér sme sa snažili vybaviť tak, aby ste v ňom našli všetko, čo potrebujete pre svoje aktivity aj chvíle oddychu.

Čo tu nájdem?

Naši partneri

Horehronský dvor Vám odporúča aj náš ubytovací partner - portál MegaUbytovanie. Vyhľadať si nás môžete v jeho sekciách ubytovanie Horehronie a ubytovanie Závadka nad Hronom. Zarezervujte si pobyt práve u nás. Ponúkame Vám oddych a relax v pokojnom prostredí. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Povedali o nás

Michaela

Michaela, FB

V Horehronskom dvore sme sa velmi dobre citili. Krásne, útulný apartmán, perfektná spoločenská miestnosť, hry pre deti. Úplná paráda. Apartmán Vápenica čistý, krásny, útulný, krásna svetla kúpeľňa. Postele super, výborný spánok. Využili sme všetko čo sme mohli. Saunu, kúpaciu kaďu, majiteľ nás osobne odviezol aj k masérke. No proste TOP! hneď par krokov od ubytovania je pizzeria, obchody, takže všetko po ruke. Majiteľ skvelý, ochotný, starostlivý, takto by mala starostlivosť vyzerať pri týchto službách.

Určite sa ešte vrátime. Ďakujeme sme maximálne spokojní.

All Great

Jana, megaubytovanie.sk

Very comfortable and safe place, for independent traveler. Owners are super accommodating and nice. Highly Recomend!

Výborná lokalita

Jana, google.com

Výborná lokalita, priestory sú nove, prijemne a cítili sme sa tam pohodlne. Ideálne pre rodiny s detmi ale aj na teambuilding. Parkovisko pred ubytovaním bolo bezplatne. Wellness super aj v noci;) Majiteľ nám pred príchodom zabezpečil wellness, masáže, catering. Skutočne výnimočný pobyt.

Vrelo odporúčam

Monika, facebook.com

Boli sme ubytovaní na 2 noci. Ubytovanie sa nám páčilo. Vybavené bolo tiež dobre. Nič nám nechýbalo :). Boli sme s deťmi, a vyspali sa na prístelkách, je to rozkladací gauč veľkosti 1.5 postele.. vybavenie kuchynky bolo dostačujúce, nič nám nechýbalo. Kúpelka priestranná, svetlá. 

super :-) vrelo odporúčam, ďakujeme aj za zľavu na skipassy do Ski Telgárt. majiteľ bol veľmi milý, ochotný a poradil aj kde sa da najesť (hneď za rohom veľmi dobra reštika!) kde je obchod...

Veľmi pekne

Marian, google.com

Veľmi pekne, moderne a útulne vybavené apartmány. Ochotný, príjemný majiteľ. Fajná sauna. Majú aj vonkajšiu kaďu. Na skok pizzeria s čapákom :) 

Boli sme nadmieru spokojní

Jana

My sme stihli ešte osobne navštíviť aj s deťmi, a musím povedať, že sme boli nadmieru spokojní. Izby voňajú novotou a kvalitnou rekonštrukciou, zariadenie veľmi vkusné a nič nám v apartmáne nechýbalo. Sauna je skvelá a naozaj pekná, vírivka otestovaná a hreje na maximum, dokonca aj tá klobáska, slaninka a parenica boli...a že mňam! Mali sme sa skvele, deti sa vyhrali pri biliarde, prešli sme sa aj k chate pod Kráľovou Hoľou.... Radi sa zas vrátime a vrelo odporúčam! Majitelia tiež super služby a komunikácia...všetko TOP!

Skvelé ubytovanie

Ľubomir

Skvelé ubytovanie, fakt si stačí priniesť iba dobrú náladu. Apartmány sú komplet vybavené, nič tam nechýba. Cítili sme sa skvelé