Služby k ubytovaniu

Plne vybavené horehronské chyžky  s podlahovým vykurovaním a vlastnou terasou. Strávte na Horehronskom dvore svoju dovolenku v kruhu priateľov.

Zapožičanie e-bajkov

Pre vaše výlety po okolí máme k dispozícii dva elektrobicykle, vďaka ktorým stihnete objaviť z okolia oveľa viac. V prípade záujmu si môžete e-bajky rezervovať vopred cez rezervačný systém. 

Elektrobicykle½ dňacelý deň
26 kolesa rám 17 dojazd cca.30 km  20 € 30 €
27,5 kolesa rám 18 dojazd  cca.  40km  20 € 30 €
viac  bicyklov  na  objednávku  

 

Zapožičanie elektrokolobežky

Kolobežka½ dňacelý deň
Elektrokolobežka Kugo 1 500 W, dojazd 15 km20 €30 €

Zabezpečenie cateringu

Prichádzate na Horehronský dvor oslavovať, prípadne potrebujete počas pobytu zabezpečiť občerstvenie? Pre väčšie akcie poskytujeme službu cateringu. Viac informácií vám radi poskytneme po upresnení vašich požiadaviek.

Párty stan, pivné sety a stoly

Dôležité oslavy a akcie si zaslúžia poriadne vybavenie! Ponúkame zabezpečenie párty stanu spolu s pivnými setmi a stolmi pre 35 hostí.

Zapožičanie party stanu300 € / deň

Zabezpečenia maséra

V prípade, ak by ste si u nás radi vychutnali wellness víkend v súkromí, radi pre vás zabezpečíme služby maséra. Záujem o masáž je potrebné nahlásiť vopred.

Služby v blízkom okolí

Využite možnosti, ktoré ponúka obec Závadka nad Hronom a spestrite svoj pobyt ďalšími aktivitami

Krytý bazén Závadka nad Hronom

Závadka nad Hronom ponúka širokej verejnosti krytý vyhrievaný bazén s rozmermi 6x25 m. Hĺbka vody je od 90 do 150 cm v troch plaveckých dráhach. Teplota vody od 25-26° C.

Hygienická neškodnosť vody je kontrolovaná plnoautomaticky počas 24 hodín. Priestory krytej plavárne sú klimatizované počas celého roka.

DEŇODDO
Pondelok, streda, piatok, sobota, nedeľa16:0021:00
Utorok, štvrtokzatvorené

Telocvičňa

Široká športová verejnosť môže využiť na organizovanie športových podujatí miestnu telocvičňu, ktorá sa nachádza v budove krytého bazénu. V ponuke sú možnosti usporiadania volejbalových turnajov, minifutbalu, tenisu, hádzanej, basketbalu a aerobiku, ako aj individuálny telocvik.

Prevádzkovateľom telocvične je Základná škola v Závadke nad Hronom.

Vzdialenosť200 m od objektu