Vitajte u nás, cíťte sa ako doma

Veríme, že sa na Horehronskom dvore budete cítiť výborne a radi sa k nám budete vracať aj naďalej. Želáme vám množstvo príjemne strávených chvíľ v kruhu rodiny a priateľov a veľa vzácnych spomienok, ktoré si utvoríte práve u nás.

Interiér

V objekte Horehronského dvora sú pre hostí k dispozícii 4 komfortné ubytovacie jednotky - chyžky s celkovou kapacitou 20 lôžok. Chyžky sa líšia dispozíciou a počtom postelí. Každá chyžka má svoj vlastný vchod s terasou, vonkajším sedením a ležadlami. Pre väčšie stretnutia môžete využiť spoločenskú miestnosť s kapacitou 20-30 miest. V miestnosti sa nachádza TV-SAT a bar, vlastné čapovacie zariadenie a hostia sa môžu tešiť na mini biliard či kalčeto, novinkou je aj mini detsky kútik či vonkajší vyhrievaný bazén.

Exteriér

Exteriér Horehronského dvora je možné využiť ako ihrisko: zahráte si tu futbal, bedminton, volejbal a iné športové aktivity. Pre deti sme pripravili preliezku s hojdačkami a šmýkačkou a taktiež vonkajší bazén 6x3m. V záhrade tiež nájdete malú stodolu s pieckou, s kapacitou 20 miest a altánok pre 40 osôb. Potešíme aj milovníkov wellness: Horehronsky dvor je vybavený mini wellness svetom, v ktorom sa nachádza:
 

  • fínska sauna pre 4-6 osôb
  • horúca kaďa s kapacitou 4-6
  • ochladzujúca kaďa
  • altánok 
  • vonkajší vyhrievaný bazén /jún-september/

Strážené parkovanie

V objekte je zabezpečené 8 x parkovanie strážené kamerovým systémom, ďalšie 4 parkovacie miesta sa nachádzajú hneď vedľa objektu.

Možnosť prania

Hostia môžu za poplatok využívať práčku a sušičku v objekte.

Upratovanie objektu

V prípade dlhodobého pobytu je zabezpečené upratovanie apartmánov podľa požiadaviek klienta.

Blízke okolie

Potravinyv obci sa nachádzajú 3 x potraviny: 100 m, 200m, a 500 m od objektu
Lekáreň300 m od objektu
Nemocnicanajbližšia nemocnica sa nachádza v Brezne( 24 km) a Lekárska pohotovosť Závadka nad Hronom (1km)
Vlaková a autobusová stanica200m od objektu
Pohostinstvo200 m od objektu
Mohlo by vás zaujímať

Užite si svoj pobyt naplno

Využite všetky možnosti Horehronského dvora a okolia.